Battlefield 2142 O hře

16. března 2010 v 17:53 | Honza |  Battlefield 2142
Vše o hře.

Po krátké době od vydání akce Battlefield 2 tu máme pokračování této skvělé 3D arkády tentokrát z budoucnosti pod názvem Battlefield 2142. Hru budeme moct zahrát v tak krátkém čase po vydání předchozího dílu díky použití modifikovanému enginu, který hra převzala od svého předchůdce. Výsledné obrázky ze hry vypadají o něco lépe z důvodu použítí většího množství poligonů oproti dnes již staršímu dílu.
Datum vydání hry Battlefield 2142 je pro Českou Republiku stanoveno na 20. října 2006. Několik dní po datu vydání se na našich stránkách dočtete podrobnou recenzi s detailním rozborem jednotlivých tříd vojáků a obrněné techniky, map a nového herního módu. Základní informace jsou už v tuto chvíli k dispozici na našem webu u jednotlivých sekcí.
Doporučené systémové požadavky pro Battlefield 2142 jsou následující:
- Windows XP
- 1.7 GHz Intel Celeron D/Pentium 4 nebo AMD Athlon XP/Sempron Processor
- 4 GB volného místa na HDD (doporučeno 5 GB volného místa)
- DirectX 9.0c kompatibilní video karta (128 MB paměti a NVIDIA GeForce FX 5700 nebo ATI Radeon 8500 chip set)
- DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
- vysokorychlostní připojení (kabel, DSL, nebo rychlejší)
Samotná hra obsahuje následující systém bodování:
¨
Zničení zbraně Titána: +2
Zničení reaktoru Titána: +2
Oprava zbraně Titána:. +2
Zabití: +1
Oživení: +1
Léčení: +1
Oprava: +1
Doplnění zásob: +1
Zničení strategického objektu: +1
Asistence při zabití: +0,5
Asistence při přejetí: +0,5
Týmové zabití: -3
Sebevražda: -2
Týmové poškození: -1
Zničení týmové techniky: -1

Zdroj: battlefield2142.herniweb.cz

Informace z oficiálních webových stránek:
Ve hře Battlefield 2142 si hráči mohou vybrat ze dvou vojenských supervelmocí - Evropského společenství nebo nověji uskupené Pan Asijské koalice - v rozhodující bitvě o přežití.
Ozbrojeni devastujícím arzenálem high-end zbraní, včetně útočných pušek a děl, maskovacích zařízení, obranných a strážních zbraňových systémů budou hráči také moci ovládat nejnebezpečnější vojenská vozidla, jaká kdy člověk spatřil. Mezitím, co impozantní váleční pěšáci svádějí zuřivé pozemní bitvy, nebe ovládají futuristické létající stroje. Při boji proti těmto futuristickým vojenským jednotkám budou muset hráči použít všechny smysly, svůj důvtip a arzenál high-end obranných zbraní, jako např. EMP granáty nebo inteligentní miny, aby byli schopni ovládnout bitevní pole.
Epic online multiplayer podporuje hru až 64 hráčů, přižemž umožní hráčům stát se buď součástí běžné bojové jednotky v první linii, nebo ve Velitelském módu řídit strategicky bitvu.
Poprvé v historii celé série, Battlefield 2142 obsahuje nový herní mód a to klasickou kampaň. Nový Titan mód nabízí hráčům možnost zničit Titan nepřátelské armády, mezitím co musí bránit svůj - jedná se o masivní, težce pancéřovanou bitevní letající loď. K neškodnění Titanu je nejdříve nutné zničení jeho obranných štítů a následně proniknutí do jádra lodi a její zničení. Tato herní inovace změní způsob vaší hry, protože nabídne jak výbornou týmovou hru, tak strategicky vedený boj v nepřeberném množství herních situací.
Pokud budou hráči ve hře úspěšní, bude se jim zvyšovat jejich hodnocení a bude možno odemknout odměny v podobě nových zbraní, vyznamenání a dalších, což vytvoří nejobsáhlejší systém odměňování hráčů ve světě Battlefieldu do současnosti

Zdroj: www.electronicarts.cz

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama