Battlefield Bad Company 2 O hře

26. března 2010 v 10:30 | Honza |  Battlefield bad company 2
Vše o hřeSvět se zase žene do dalšího válečného konfliktu a kdo jiný by měl Ameriku vyvést z průseru než známá rota Bad Company. V první misi se celkem překvapivě zúčastníme jednoho výsadku během 2. světové války. Výsledek této mise bude mít na zbytek hry radikální dopad. Po tomto nakouknutí do historie se opět dostáváme zpět do současnosti a opět se vše točí kolem čtyřčlenné party vojáků, kteří mají svůj vlastní styl boje. V hlavní roli se stejně jako v prvním díle objeví Preston Marlowe, za kterého si zahrajete. Zbytek party tvoří seržant Samuel D. Redford, který chtěl u Bad Company skončit, ale nakonec zůstal. Sweetwater je profík přes techniku a komunikační technologii. Naopak Haggard to umí s výbušninami. Zkrátka plnohodnotný tým, který každému nepříteli natrhne zadek, samozřejmě včetně Rusů!


Nabídne dohromady 11 výborných misí. U nich se pravidelně mění prostředí, takže nikdy nedojde k nějakému okoukání. Průběh samotný úkolů nemůžete radikálně měnit a všechny mise jsou dost lineární. To ale rozhodně není na škodu.
, a takové Call of Duty na to sází již několik let. Seznam úkolů není nijak dlouhý, ale co bychom také mohli čekat od vojenské akce. Jde tedy hlavně o to prostřílet se z místa A do B. Tam proběhne animačka a zase zmizíte. To nejzajímavější vás ale čeká v průběhu, kdy na vás vybíhají desítky nepřátel. Ti se chovají celkem inteligentně, schovávají se za překážky, navzájem se kryjí, hází granáty, pokud je volné místo u kulometu, nepřátelský voják na nic nečeká a ujme se střílny. Občas se objevilo pár chybek, kdy nepřítel si mé čety nevšimnul, i když jsme stáli velmi blízko. Nějaké ty bugy se objevily i u spolubojovníků, zasekávání se o stěny budov a podobně… To se naštěstí ale moc často nestávalo, a jde tak o výjimky.Battlefield Bad Company 2 je bezesporu výborná hra pro ty, co si potrpí na výbornou zábavu pro více hráčů. Lepší hra na internetové hraní v dnešní době není. Pokud hledáte jen zábavu pro jednoho, bavit se budete také, ale přijdete o to podstatné, co nabízí Bad Company 2. A to je multiplayer! Těšíme se na Bad Company 3!Zdroj: gameplanet.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama