Battlefield Vietnam Technika 2.díl

1. dubna 2010 v 8:00 | Honza |  Battlefield 1942 Vietnam

Letadla


Americká:


Corsair
A7 Corsair obvykle startuje z letadlové lodi a je robustním a spolehlivým bombardovacím letounem. Jeho bomby způsobují větší škody než bomby letounu Phantom a jsou tudíž lepší pro vyřazování vozidel z provozu. I když není tak hbitý jako standardní stíhací letoun, má na přídi namontované automatické dělo, které mu umožňuje obstát v leteckých soubojích.
Phantom
Dvanáct střel naváděných na cíl infračerveným zářením a pět napalmových bomb činí z letounu F4 Phantom obávaného protivníka pozemních nepřítel. Jeho střely naváděné infračerveným zářením jsou účinné proti vrtulníkům a ostatním pomalu se pohybujícím vzdušným cílům, ale bez kulometů má nevýhodu v leteckých soubojích.Vietnamská:


MiG-17
Tento původně obranný stíhací letoun je značně hbitým a užitkovým proudovým bojovým letounem. Jeho jednomístná a jednomotorová konstrukce má šípové křídlo, které bylo poprvé zavedeno u letounu MiG 15, a které je založeno na německém výzkumu z druhé světové války.

MiG-21
Se svými kulomety a konvenčními řízenými střelami je MiG 21 impozantní silou na obloze nad Vietnamem. Tento obranný stíhací letoun s nízkými výrobními náklady je vysoce manévrovatelný a tvoří páteř leteckých sil NVA. Do provozu byl uveden v roce 1958 a stal se nejvíce vyráběným proudovým bojovým letounem vůbec.

Zdroj ruzza.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama