Battlefield 2: Armored Fury Informace

10. května 2010 v 7:00 | Honza |  Battlefield 2
Battlefield 2: Armored Fury

http://www.hry-presto.cz/data/mod_eshop/3709/mo/big3709.jpg


Srdce Ameriky se toto léto promění v bojiště! Datadisk Battlefield 2: Armored Fury™ pro Battlefield 2 přináší bitvy mechanizovaných jednotek poprvé na území USA.

Battlefield 2: Armored Fury vtrhne hráče do smrtelných bojů mezi Middle Eastern Coalition, Chinese a U.S. forces , které vyvolal pokus o invazi Ameriky.

Tři nové výpravné mapy zasazené do oblastí USA budou dějištěm velkých ozbrojených bitev. Operation Midnight Sun nás zavede do konfliktu o přístav Valdez na Aljašce poblíž Pacifického oceánu, kde se čínské síly snaží získat potřebné palivo z ropovodu. Operation Harvest nabídne zvyšující se napětí vyvolané postupem jednotek MEC k hlavnímu městu USA. Dokáží se U.S. forces ubránit dokud nepřijdou posily ? A konečně, v Operation Road Rage se síly MEC dostávají díky rychlému postupu po dálnicích stále blíže ke klíčovým průmyslovým oblastem, které jsou v blízkosti civilních území. Taktická vzdušná ofensiva a správný odhad jsou klíčem k vítězství v tomto historickém konflitku. K odvrácení hrozby poslouží hráčům průzkumné helikoptéry vybavené radarem a útočné stíhačky.


Zdroj: electronicarts.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama