Battlefield 2142 Mapy 2.díl

5. května 2010 v 7:00 | Honza |  Battlefield 2142


Africké mapy


Camp Gibraltar
Útok na gibraltarský tábor byl prvním zrádným útokem armády PAC určeným k vylákání jednotek EU z pozice. Tábor neměl vojenský význam, ale sloužil jako důležité shromažďovací místo pro uprchlíky z oblasti západně od Středozemního Moře. 10. dubna 2142 na tábor zaútočila protivzdušná velící divize PAC. 4 a 5 ozbrojený prapor EU byl pověřen obranou tábora. Vojáci PAC bojovali s nasazením, ale úsporně. Velitel EU se pokusil zaměstnat jednotky PAC co nejdéle tím, že se spoléhal na využití taktiky ostřelovačů k ubránění klíčových pozic.

http://battlefield.vokr.com/pictures/mapy/bf2142/gibraltar.jpg

Suez Canal
K zaútočení na pozice jednotek EU v Suezském Průplavu, se PAC rozhodli použít flotilu Titanů, kteří měli dovést vojáky a techniku přímo do prostřed bojového pole. Stejně však uvažuje i druhá strana EU, která vypravila svou vlastní flotilu na obranu Suezského průplavu směrem od severní Afriky. Výsledkem byly těžké boje jak na zemi, tak i ve vzduchu, ve snaze získat vzdušný prostor pro přivolání vzdušných posil pozemním jednotkám.

http://battlefield.vokr.com/pictures/mapy/bf2142/suez.jpg

Shuhia Taiba
Když se jednotky EU a PAC setkali u Shuhia Taiba, poslali do boje více než 20 Titánů. Boj trval celý rok. Výsledkem tohoto běsnění bylo pokrytí povrchu písčitého S.T. plechem z 18 zničených Titánů. Od té doby se S.T. začalo říkat pohřebiště Titánů.

http://battlefield.vokr.com/pictures/mapy/bf2142/shuhia2.jpg

Sidi Power Plant
Armáda PAC nejprve při svém útoku na elektrárnu Sidi využívala své vyčerpané Titánské jednotky střídmě. Podobně i armáda EU převelela většinu svých jednotek do nebojové zóny k přepravním účelům. Brzy však pozemní válka nabrala na intenzitě a bylo zapotřebí posílit zásobování a použít leteckou podporu. Do měsíce Titání opět zaplnili oblohu.

http://battlefield.vokr.com/pictures/mapy/bf2142/sidi.jpg

Zdroj:Battlefield.vokr.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama